Neden Vip Nakliyat ?

  • Kurumsal Nakliyat Firması olduğumuzdan,
  • Kendi Ekibimiz ile Ücretsiz Ekspertiz Hizmetimizden,
  • Kendi Araçlarımız ve Personelimiz ile Hizmet Verdiğimizden,
  • Eşyalarınızı Sözleşme ile Nakliye hizmetini başlattığımızdan,
  • Eşyalarınızı Ambalajlama ve Paketleme İşlemini Yaptığımızdan,
  • Eşyalarınızı Ücretsiz Monte ve De monte ile Nakliye Ettiğimizden,
  • Asansörlü ve Geleneksel Taşıma İmkanı Sunduğumuzdan,
  • Hesaplı ve Kaliteli Hizmet Verdiğimizden Bizi Tercih edebilirsiniz.

Deneyimli Personel

99%

Montaj De-Montaj

99%

Müşteri Memnuyeti

99%

 ANTALYA VİP EVDEN EVE NAKLİYAT & ASANSÖR KİRALAMA

Antalya Vip Nakliyat olarak uzun yıllardır Antalya da faaliyet göstermekteyiz. 10 yıla aşkın süredir edindiğimiz tecrübe ile 2018 yılında sizlere daha kaliteli hizmet vermek adına yenilenerek yolumuza devam ediyoruz. Evden Eve Nakliyetaşımacılık sektörünün bir koludur. Maalesef bu alanda ülkemizde bir standart mevcut değildir. Bu alanda bir standart oluşturmayı yenilenme sürecinde kendimize yol haritası olarak benimsedik.

        Evden Eve Nakliye de yapılan hataların başında, sıradan bir yük taşıma işlemi olarak algılanmasıdır.  Ev Eşyası hem maddi hem de manevi olarak değerli bir eşya grubudur. Montaj ve demontajı uzmanlık gerektirdiği gibi taşınması da ayrı bir tecrübe gerektirmektedir.

Hakkımızda olarak Antalya Vip Nakliyat olarak; Antalya da kiralık asansör , evden eve nakliye, asansörlü taşıma, ofis taşıma, işyeri taşıma , ev eşyası toplama, şehir içi nakliye, şehirler arası nakliye hizmetlerini standartları olmayan ülkemizde kendi standartlarımızda yapmaktayız.

Antalya Kiralık Asansör

Antalya İl ve ilçelerinde Asansör Kiralama Hizmet Vermekteyiz. Konyaaltı Kiralık Asansör , Muratpaşa Asansör Kiralama, Kepez Asansör Kiralama

Antalya Evden Eve Nakliyat

Kişisel bakımına önem veren evden eve nakliye sektöründe uzmanlaşmış ekibimiz ile taşınma gününü stressiz bir şekilde geçirmeniz için elimizden geleni yapmaya hazırız.

Premium Hizmet

Antalya Vip Nakliyat olarak uzun yıllardır Antalya da faaliyet göstermekteyiz. 10 yıla aşkın süredir edindiğimiz tecrübe ile 2018 yılında sizlere daha kaliteli hizmet vermek adına yenilenerek yolumuza devam ediyoruz.

Antalya Asansör Kiralama
VİP NAKLİYAT ANTALYA